טיפ טיפונת סדר

4 שימושים נוספים לאקונומיקה שלא ידעתם

4 שימושים נוספים לאקונומיקה שלא ידעתם

לכל אחד מאיתנו יש את החבר הזה שמכור לאקונומיקה. שלהיכנס אליו הביתה זה כמו להיכנס לחדר ניתוח. ריח של חיטוי סטרילי חזק שעושה רושם שהבית מתוחזק מהפאנלים ועד התקרה.

אבל מעבר לחיטוי אסלות ומרצפות, יש כמה שימושים מפתיעים לאקונומיקה שלא ידעתם, ולשם כך אנחנו פה.

  1. שימור פרחים טבעיים

אם תשאלו אותי, פרחים מדכאים אותי. כל פעם שמביאים לי זר מהמם שהמשתלה החזיקו בחיים איזה שבועיים, תוך 3 דקות אצלי הוא מת.

עד שגיליתי את הטריק הבא: חצי כף אקונומיקה לליטר מים באגרטל הפרחים. כן כן, אקונומיקה ופרחים. הפרחים ממשיכים לחיות זמן רב יותר, האקונומיקה מחסלת את החיידקים שבמים, מונעת ירקת בפנים האגרטל והבית ימשיך ללבלב.

  1. חיטוי הפחים בבית

קורה ששקיות הזבל נקרעות ומלכלכות את פנים הפח שלנו. כך עם הזמן הפח צובר ריחות וחיידקים ואסור לזלזל בניקוי הפנים שלו. אני ממליצה על שפריצר אקונומיקה (לקנות או להכין בעצמכם עם בקבוק שנגמר) לחיטוי החלק הפנימי של הפח.

  1. ירוקת ביי ביי

עובש, ירוקת, טחב, כל אחד והצרות שלו. זה לא רק מגעיל, זה גם מגה לא בריא. הם משתלטים על כל מקום שיש בו טיפת רטיבות – תקרות, שירותים, עץ, חנייה, מחסן, איפה לא? למקרה ולא ידעתם, אקונומיקה הוא כלי נהדר להסרת המפגעים האלו. למשטחים גדולים מומלץ לערבב כוס אקונומיקה עם דלי מים ולקרצף עם מטאטא.

  1. ספרקלינג

הנה עוד שימוש מפתיע לאקונומיקה – הברקת כלי פלסטיק. בעיקר מדובר על רהיטים מפלסטיק כמו כיסאות ושולחנות הגינה שצוברים עם הזמן כתמים ופגמים בשכבה החיצונית. שוב ערבבו דלי מים עם כוס אקונומיקה (לא לשכוח כפפות הגנה) וקרצפו עם מברשת את כלי הפלסטיק. זה כבר יראה להם מה זה ספרקלינג.

 

כשמתעסקים עם אקונומיקה, השתדלו לא ללבוש בגדים שאתם אוהבים, הגינו על עצמכם עם כפפות ואפילו משקפי מגן אם מדובר בפעילות משפריצה במיוחד.

בהצלחה!